05 listopada 2012

nasze kocięta wygrywają na łódzkiej wystawie!

W ostatni weekend odbyła się w Łodzi Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych, gdzie mogliśmy podziwiać przedstawicieli każdego z naszych zeszłorocznych jesiennych miotów: C, D i E. Potomkowie naszego wspaniałego Supreme Championa Cheyenne'a idą w ślady ojca i podbijają serca sędziów.

Już pierwszego dnia wystawy Drakkar Kotoszop*PL uzyskał tytuł Championa zdobywając trzeci certyfikat CAC. Należy nadmienić, że była to dopiero jego trzecia wystawa w klasie otwartej! Następnego dnia także otrzymał certyfikat (tym razem CACIB). Ponadto zarówno w sobotę, jak i w niedzielę Drakkar był nominowany do Best In Show! Pękamy z dumy i gratulujemy!

CH Drakkar Kotoszop*PL - 11 miesięcy

Kolorowa koteczka Enigma Kotoszop*PL również podbiła serca sędziów dzień po dniu wygyrając dwa certyfikaty CAC! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów wystawowych!

Enigma Kotoszop*PL - 11 miesięcy

Nie mogło być inaczej - dwa dni wystawy i również dwa certyfikaty CAC dla Czardasza Kotoszop*PL, który mając zaledwie 11 miesięcy także uzyskał tytuł Championa! Jesteśmy niezwykle dumni z tak doskonałych wyników kotów noszących nasz przydomek hodowlany i wierzymy, że to dopiero początek ich wspaniałej kariery wystawowej, czego im, ich opiekunom i sobie życzymy!

Czardasz Kotoszop*PL - 11 miesięcy